1832722

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (26/11)

Πλούσιο το σημερινό αθλητικό πρόγραμμα με αγώνες από τα περισσότερα ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα της Ευρώπης αλλά και από τη Basket League.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββάτου (26/11)

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ
11.50  (Cosmote TV Sport 5 HD): Γκραν-Πρι Φόρμουλα 1 (Άμπου Ντάμπι, ελεύθερα δοκιμαστικά)
14.50  (Cosmote TV Sport 5 HD): Γκραν-Πρι Φόρμουλα 1 (Άμπου Ντάμπι, κατατακτήριες  δοκιμές)

 

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
13.30  (Novasports 4): Συγχρονισμένη κολύμβηση (Κίνα)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (LIVE)
14.00  (Cosmote TV Sport 2 HD): Μάλαγα-Λα Κορούνια
14.00  (Cosmote TV Sport 3 HD): Ντινάμο Δρέσδης-Μπόχουμ
14.30  (Cosmote TV Sport 1 HD): Μπέρνλι-Μάντσεστερ Σίτι
15.00  (Novasports 3): ΠΑΣ Γιάννινα-Βέροια
16.30  (Cosmote TV Sport 3 HD): Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ντόρτμουντ
16.30  (Cosmote TV Sport 5 HD): Γκλάντμπαχ-Χόφενχαϊμ
16.30  (Cosmote TV Sport 7 HD); Κολονία-Άουγκσμπουργκ
16.30  (Cosmote TV Sport 8 HD): Αμβούργο-Βέρντερ Βρέμης
17.00  (Cosmote TV Sport 1 HD): Λίβερπουλ-Σάντερλαντ
17.15  (Novasports 1): Αστέρας Τρίπολης-Λάρισα
17.15  (Cosmote TV Sport 2 HD); Ρεάλ Μαδρίτης-Σπόρτινγκ Χιχόν
18.10  (Novasports 3): Μονακό-Μαρσέιγ
19.00  (Cosmote TV Sport 7 HD): Τορίνο-Κιέβο
19.30   (Cosmote TV Sport 1 HD): Τσέλσι-Τότεναμ
19.30  (Novasports 2): ΑΕΚ-Πλατανιάς
19.30  (Cosmote TV Sport 2 HD): Εσπανιόλ-Λεγανές
19.30  (Cosmote TV Sport 3 HD): Μπάγερν Μονάχου-Λεβερκούζεν
20.15  (Novasports 3): Μποαβίστα-Σπόρτινγκ Λ.
21.00  (Novasports 1): Ναντ-Λιλ
21.45  (Cosmote TV Sport 1 HD): Έμπολι-Μίλαν
21.45  (Cosmote TV Sport 2 HD): Σεβίλλη-Βαλένθια
22.00  (Eurosport 2): Γαλλία-Ν. Ζηλανδία
22.30  (Novasports 3): Μπελενένσες-Πόρτο

ΤΕΝΙΣ
16.00  (Cosmote TV Sport 6 HD): Κροατία-Αργεντινή, Davis Cup Finals, Αγώνας Διπλού (τένις)

ΕΚΠΟΜΠΕΣ
16.00  (Novasports 2): Λεπτό προς λεπτό
21.30  (Novasports 2): Παίζουμε Ελλάδα

ΜΠΑΣΚΕΤ
17.00  (Novasports 4): ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο
19.00  (Cosmote TV Sport 4 HD): Ολυμπιακός-ΑΕΚ
02.00  (Cosmote TV Sport 4 HD): Ουάσιγκντον-Σαν Αντόνιο

ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ
20.30  (Eurosport 2): Ποδηλασία πίστας (Μάντσεστερ)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (ΜΑΓΝΗΤΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ)
21.30  (Cosmote TV Sport 3 HD): Λέστερ-Μίντλεσμπρο
21.30  (Cosmote TV Sport 7 HD): Σουόνσι-Κρίσταλ Πάλας
22.00  (Cosmote TV Sport 8 HD): Χαλ-Γουέστ Μπρομ
00.00  (Novasports 1): ΑΕΚ-Πλατανιάς
00.00  (Novasports 2): Μονακό-Μαρσέιγ
02.00  (Novasports 1): ΠΑΣ Γιάννινα-Βέροια

ΣΝΟΥΚΕΡ
22.15  (Eurosport): Τουρνουά Γιορκ

loading...